Nori prisiminti Kalėdas? - išsilupk mandariną.

2010.10.21 kiki17
  • 135
38
Nori prisiminti Kalėdas?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5174    
ble tai ka ce apelsinai,ka hebra neskiriat mandarinu nuo apelsinu,matos kas tai dare jog nera susidures su jais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Issilupk mandarina :D pats geriau tu issilupk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
#34 Jo jo. Ir dar imbieriniai sausainiai kokie, man mandarinai asocijuojasi su tarybinėm Kalėdom :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Dabar toks vaizdas labiau primena annoying orange negu Kalėdas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
nezinau kaip jums, bet man mandarinai visiskai neasocijuojasi su kaledom. labiau sniegas uz lango ir siltas vakaras namuose asocijuojasi su kaledom
Spameris 5725    
#31 Nu taigi mandarinai yra čyyyyysti Kalėdų vaisiai. Jau laukiu kada atpigs ir vėl prasidės jų sezonas, tada prasidės ir Kalėdų sezonas. Kas kam neaišku?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
nelupkit!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
Nu sorry bet kaip čia taip gavosi kad visiem tie mandarinai su Kalėdom asocijuojasi? Man tai visai ne ; ((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
#20 va būūtent. Man irgi su kvapu. Visuomet, kai užuodžiu mandarinus prisimenu Kalėdas:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
kaledos kvepia mandarinais ir svara :D:D P)
Nuotraukos nėra
shikau 5727    
Demotyvavo laukt Kalėdų :(((
Rocknroll 5727    
Jo tiksliai bet kodel per kaledas visad buna mandarinu (bent jau pas mane) ant stalo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
wtf?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
super, mandarinai - Kaledos :)
Rudaakis 5728    
Geras pastebėjimas! Gryna tiesa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
jei nori triest 2 dienas, nusipirk issilupk mandarinu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
lohai jus visi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Nori prisiminti Kalėdas?
Nusipirk Kalėdų eglutę..
Nuotraukos nėra
SignSin 5728    
#22 aha :D man mandarinai ne su kaledu seneliu asocijuoojas, o su mandarinu kvapu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Kaledos be mandarinu - ne Kaledos ;}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
laukiu Kalėdų... :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
ooo taip (mm)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Arba daryk baltą mišrainę. :D
Akvile 5728    
Man kažkodėl nesiasocijuoja mandarinai su kalėdomis... ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
jau greit prasides mandarinu sezonas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Tiesa!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Ne visi perka mandarinus ;D
Tuoj po šitos demo, bus ne Ra bar ba rai o Mandarinai :D
awd 5728    
joo visada mandarinai per kaledas pilna lekste prideta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
dont get it
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
mandarinai.... Kalėdos :) +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Niekada nepagalvoju apie kalėdas kai pamatau ar valgau mandariną.
rossoneri 5728    
#6 mandarinai be kaledu vistiek mandarinai. taigi tai visiskai nesusije dalykai. butu parasyta "issikepk kuciuku" tai suprasciau, bet mandarinai.... nesamone.
giedree 5728    
kaledos be mandarinu ,ne kaledos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Ne, rimtai, prie ko čia tie mandarinai? Tikrai demotyvuoja... o_O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
neisivaizduoju demotyvacijos esmes.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
#1- aš taip pat!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
#1 turbut niekas neisivazduoja
erikaslt 5728    
niam niam. neįsivaizduoju kalėdų be mandarinų
Grįžti į viršų