Šiandien sypsosiuos kai lis, - nes jei nesisypsosiu vis tiek lis.

2010.09.15 23:07 kiki17
  • 11
4
Šiandien sypsosiuos kai lis,







Nuotraukos nėra
sharunasm 5759    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Pradžia su LT raidėm parašyta, o toliau tai dzin
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#1 pritariu. labai beryšio gaunasi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Sunku LT kalbą įsijungti?
Grįžti į viršų