Pasiklydę kelyje į mokyklą - pasiklysime ir gyvenimo kely

2011.08.05 klaudzius9
  • 23
6
siekite, gyvenimo, tikslo







anonimas 5436    
netycia i alubari nuklydau beidamas i mokykla :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5436    
#3 o ar jis ne taip parašė?
misse 5436    
duskit ble su tom mokyklom savo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5436    
Man atrodo, kad demo autorius jau pasiklydo, nes nežino, kad kelY rašosi su Y. ;p
Nuotraukos nėra
JancukasR 5436    
Tik nereikia. Šiuolaikinė švietimo sistema dar tebemoko mokinius tam, kad jie iprastų dirbti fabrikuose.
Tada ir tada keliesi, tada ir tada pertraukos..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5436    
kely* nuo zodzio kelyje ^^
Grįžti į viršų