FIFA - my game is fair play

2010.10.07 15:59 kokstavareikals
  • 0
3
nigel, de, jong







Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
negaliu žiurėti, kaip gaila Alonso, dar po to sakė, kad ilgai jam skaudėjo, o Džongui totali raudona turėjo būti, bet iš dalies gerai, kad nedavė, nes tada visi kalbėtų, tipo neteisingai Ispanai laimėjo
Roccinho 5743    
Tai čia raudona Džongui turėjo būt. Bet, kad ispanai vaidina tai tikrai, aišku ne šiam epizode
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
o po tokių vaizdų dar sako, kad ispanai vaidina, nemoka žaisti ir žaidžia neteisingai, kad neteisingai laimėjo. PIRMIAUSIA, ŽMONĖS, PAMATYKIT OLANDUS ir jų "Fair" play.
Grįžti į viršų