as ant lenku ne varau, varau an jos :) zemaitiskai sakant: KĄ TA ŽINA :)
Ką ta žino?
Anonimas
5173
Anonimas
5173
visi jusu komentarai viska apie jus pasako... vis kalbat apie lenkus o tai patys i save pasiziurekit... tai kad jus cia varot ant lenku jusu neisaukstins ir zmogiskumo nepridet...gal jums lengviau nuo to pasidaro? na bet savo kvailumu reikstis nereiketu..
Anonimas
5174
Katę žino...
Anonimas
5174
Slepkit masinas ir dviracius. Turim lenka!! Pirstais nerodysiu( #2 )
Anonimas
5174
Slepkit masinas ir dviracius. Turim lenka!! Pirstais nerodysiu( #2 )
Anonimas
5174
eeee, ant Katazinos nevarykit!!! Ji buvo mano muzikos mokytoja kelius metus! Nuostabi mokytoja! :))
Anonimas
5174
patalpino kopustelis, kopustagalvis. Manot tai sutapimas?
|

