#5 Žmogus gali apsiginti. Žmogus yra veidmainis. Žmonių pasaulyje ir taip per daug.
Neturi merginos? Nusipirk šunį - Per pirmą pasivaikščiojimą su juo - jau turėsi
Anonimas
5105
Anonimas
5179
taip ir yra jei matau zmogu kencianti tai man yra px bet neduok dieve gyvuna nelaiminga pamatau
Anonimas
5335
Čia tas gyvunų meilės idiotizmas mane užkniso. Kai žmonės miršta tiesiog gatvėje tai pochui, bet kai pamato šuniuką badaujantį tai tada, o koks vargšas.
povilasq
5335
nu, o suni kur po to det?
Anonimas
5335
#1 tai ne miskais vaiksciok, nueik i kluba.
gitaristas
5335
nusipirk tokį kaip nuotraukoj, tai susirasi vaikiną...
Dimka
5335
ble :D vaiksoju jau 3 metai:D
|

