Kas mūsų nesužlugdo-padaro mus tvirtesniais :)
Tau sudaužė širdį? - Padėkok. - Išmoksi būti stiprus ir neverksi dėl smulkmenų
Anonimas
5215
anonymouss
5457
nesamonė. kiek tau kartų sudaužo širdį, tiek ir verki ir niekada nepasimokai. nes žmogus taip sutvertas. wake up.
Anonimas
5459
Auksiniai zodziai..
Anonimas
5546
Tiesa. :))
Anonimas
5557
Butent. Tokie isgyvenimai grudina zmogu. +++
Anonimas
5558
Tikra tiesa.
Anonimas
5564
:)
Eglut5
5569
Labai gražūs ir prasmingi žodžiai...;)
Punceka
5569
Čia labiau skirta tiems, kas kuria tokias demo. Gal susivoks :/
Anonimas
5569
labai fainai pasakyta. ir tiesa.
Reinass
5569
Labai geri žodžiai +Fave :)
aandrius
5569
nevisada išeina atsigauti žmonėm po tokių dalykų, bet žodžiai turi tiesos.
Anonimas
5569
Vyrai neverkia jie iseina i laiptine parukyt
Eimantass
5569
labai gera demo. Skiriu +
Anonimas
5569
taus sudauze sirdi, sudauzik jam nosi ;)
Teenagor
5569
kas verkia, o kas ne ;).
puukis4
5570
:)
|

