Tau sudaužė širdį? - Padėkok. - Išmoksi būti stiprus ir neverksi dėl smulkmenų

2011.03.28 kristal
  • 383
18
Tau sudaužė širdį? - Padėkok.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5215    
Kas mūsų nesužlugdo-padaro mus tvirtesniais :)
anonymouss 5457    
nesamonė. kiek tau kartų sudaužo širdį, tiek ir verki ir niekada nepasimokai. nes žmogus taip sutvertas. wake up.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5459    
Auksiniai zodziai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Tiesa. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Butent. Tokie isgyvenimai grudina zmogu. +++
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Tikra tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
:)
kristal 5569    
Šiaip čia nebuvo tokie jau gražūs ar prasmingi žodžiai... :D Bet nebūsiu grinčas ir nevogsiu Kalėdų, tebūnie jie prasmingi :D
Eglut5 5569    
Labai gražūs ir prasmingi žodžiai...;)
Punceka 5569    
Čia labiau skirta tiems, kas kuria tokias demo. Gal susivoks :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
labai fainai pasakyta. ir tiesa.
Reinass 5569    
Labai geri žodžiai +Fave :)
aandrius 5569    
nevisada išeina atsigauti žmonėm po tokių dalykų, bet žodžiai turi tiesos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
Vyrai neverkia jie iseina i laiptine parukyt
Eimantass 5569    
labai gera demo. Skiriu +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
taus sudauze sirdi, sudauzik jam nosi ;)
Teenagor 5569    
kas verkia, o kas ne ;).
puukis4 5570    
:)
Grįžti į viršų