keistai biskuti atrodytu, jei pamokos viduryje ziureti sau i "papus" lol
|
Anonimas
5782
Anonimas
5782
Gera idėja.
Anonimas
5782
tarp papu bloga vieta slept spargalkes, nes ten labiausiai ziuri :D
Anonimas
5783
Merginom lengviau mokintis - o is tikruju jom uztenka buti graziom ir gyvenimas susiklostys savaime
Anonimas
5783
Bet tai kai nesamonė xD
Laura01
5783
Toks sudas ciaa.
|

