man patinka sitas zmogelis. jis visai neliudi, kad yra storas. optimistas :))
Anoreksija - Jis netik nugalėjo ją, bet dar ir nužudė.
Anonimas
5482
Anonimas
5720
xD
Anonimas
5753
nei uzdirbes nei praleides cia tik anglijos lietuvis ir viskas
Anonimas
5757
#15 :D
Anonimas
5759
Cia Anglijos Lietuvis uzdirbes per daug pinigu ir nezinantis kur juos leist apart maisto .
eclipse-nsx
5760
Jis labiau ne nugalejo anorexija, o pralaimejo makdonaldui ;D
Anonimas
5760
#12 taiklesne :D
Anonimas
5761
#9 stori (labai) sunkiai paeina, problemos su sanariais ištisai. O tave sulaužyt bet kas gali, tik noro reikia.
Inferis
5761
Anonimas
5761
:D
Anonimas
5761
#7 tu durbut pederastas ;o ;o ;o ;o
Anonimas
5761
#6 haha as nestoras, is tikro as net labai lengbvas ir priaugt svorio noreciau, as tik seip primeciau ar geriau but skeletu ar tesliui, nu nzn mano nuomone tesliai bent jau pasidrakint gali, skeletus kaip degtukus lauzyt ;D
Anonimas
5762
#2 is storu nors paprikolint galima o is anoreksiku nelabai , gaila kazkaip ju :/
Anonimas
5762
#2 kazkas storas ir labai piktas :D
Anonimas
5762
:D ziaurus bet juokingas :D
Anonimas
5762
Nuzude :D
Anonimas
5762
geras sitas :D
Anonimas
5762
jau geriau storoas zmogus, bent jau valgo ir atrodo priimtiniau negu kaulu kratinyssveriantis vos 30kg ir valgantis 2 pupas per diena.
Anonimas
5762
First :D
|

