Nieko baisaus cia nematau. Ciuju persizaidziau Resident evil 4 :\
Gyvenimas - Tai kova. Ir dažniausiai su savimi.
Kira
5816
Anonimas
5858
blet baisus jungti lauk greiciau.bet tiesa...
Anonimas
5872
Nu bliamba. Aš valgiau.
J0keris
5947
geras kad tokiu ir daugiau butu nes ce kelia vien nesamones ;/
Anonimas
5987
na pic ne į temą. nebent būtų pvz 'kova su savo baimėmis'
ego
6015
Gilus.. Stiprybes ir istvermes tau labai_baisu :P
|

