True story...
Jeigu turi jaunesnę sesę ar brolį... - dėl 90% pokštų liksi kaltas tu
Anonimas
5143
Anonimas
5201
#3 tai jo jo man brolis pradeda o mama sake erika baik!
Anonimas
5678
Bet būna ir atvirksčiai
Anonimas
5679
nerastingas autorius, visada buna atvirksciai, kai brolis buvo jaunesnis ir nemokejo dar atsiginti, na tiksliau dar nebuvo perprates visu situ gudrybiu, tai jis likdavo kaltas :D oj buvo linksma
Anonimas
5679
tiesa...
Anonimas
5680
Būtent
Anonimas
5680
Vat kaskodel as jauniausia seimoje, bet as visada del visko lieku kalta
Anonimas
5680
kaip tik atviskshciai..
Anonimas
5680
Visada taip.
Debilzudys
5680
tikra teisybe
Anonimas
5680
atsvirksciai
Anonimas
5680
visada taip buna.
Anonimas
5681
manyciau kaip tik atvirksciai :)
Anonimas
5681
o jeigu neturi ?
Anonimas
5681
atvirskciai:)
mencija
5681
aš irgi esu jaunesnė už brolį, bet kadangi mano fantazija lakesnė, tai dažniausiai kalta ir likdavau ;D
Anonimas
5681
ATVIRKCIAI... as mazesne ir uz vyresnio brolio pokstus gaudavau rekt (ant manes viska suversdavo, o mazu tevai neklauso, nes jie gi "meluoja")
Anonimas
5681
nesamone bet tiesa:(
Anonimas
5681
Pff... demo tai pieva...
Anonimas
5681
Nesamonė
|

