Kodėl aš nenusipirkau Rexona?

2010.05.12 23:56 lenas
  • 2
7
Kodėl aš nenusipirkau Rexona?







Ausryt 5880    
Manau kad net rexona nebepadėtu :D
valkata 5880    
eina na... permirkes visas :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
bezdziones nenaudoja dezodoranto...
AmberG 5884    
#3 Pritariu ;D
kasiakas 5884    
ziauriakas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
fu
fucks 5884    
:D
Grįžti į viršų