Imciau sita mamyte :D
Net ir prabangiausių restoranų maistas - nublanksta prieš mamos gaminamus patiekalus
Anonimas
5421
Anonimas
5422
sentimentali nesamone
Anonimas
5422
#7 Tai tu ir mokek didziulius pinigus tam prabangiame restorane. Mum visiem px ka tu vagai.
Anonimas
5422
bet krc lopai. restorane nebuves nei vienas normaliam. mano mama gamin skaniai, uz kavines skaniau, bet geram restorane, kur kainos atitinkamos, maistas skanesnis
gitaristas
5422
visas maistas nublanksta prieš mano gaminamą maistą
Anonimas
5422
Net ir mamų maistas nublanksta prieš močiučių gamintą valgį... :)))
Anonimas
5422
who cares
Anonimas
5422
Jum gerai jei jusu mamos skaniai gamina:D
Anonimas
5422
namie gamintas maistas yra zymiai sveikesnis ir naturalesnis, dar viena priezastis nevalgyti fast foodo.
Brainshiver
5422
True...
|

