Reikia gyventi taip, - kad eitum miegot tik tam, kad greičiau ateitų rytojus.

2011.11.21 mamasito
  • 90
3
Reikia gyventi taip,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5332    
as neinu miegot ir man px, nes pc ir nakty veikia ir nereik laukt ryto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5332    
as neinu miegot ir man px, nes pc ir nakty veikia ir nereik laukt ryto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5332    
arba per nakti geriau pasnausti ;D
Grįžti į viršų