Jeigu meilė tikra- - jie nereikalingi

2010.11.16 17:44 manana
  • 11
5
Jeigu meilė tikra-







Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
Čia išvis ne demotyvatorius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
#3 Tik tie, kurie nepatyrė tikros meilės taip ir sako. + šei Demotyvacijai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
Nesamone.... Juk galiu buti pati tyriausia meile bet anksciau ar veliau taip jau nutynka kad reik panaudot ir tokius dalykus wa wa taip wa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
tkrj tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
Tiesa..
Grįžti į viršų