Infliacija - ir mes, lietuviai, dar drįstame ja skųstis

2010.05.18 mantukas182
  • 93
23
Infliacija







Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
Bicas alga gavo. leks paselt. arba tiesiog maudysis piniguose...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
jie juos vietoj tualetinio popieriaus naudoja. pigiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
jo mes skundziames, nes su infliacija pas mus algos kartu neauga
Gusta-Fang 5866    
O blia.. Ta straipsni cha.lt perskaiciau tai isvis..
Veee 5867    
Kai sumeles uz maista ;O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
haha gera mintis, chzarija :)
chzarija 5884    
milijardieriai ir nieko nusipirkti negali
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
taigi cia zimbavbvei tokia valiuta
giedriuxxx 5885    
9-10 klases eko vadoveli paskaitykit panasi situacija buwo ir wok po 1 pasaulinio karo 1 kiausinis 60000 markiu :D Batonas 100000 :D
dzokeris 5885    
pz cha.lt persiskaiciau ta straipsny tj bbd :D miljardierei ten visi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
va prie to pacio galiu pridet straipsni apie tai
www.cha.lt/2008/10/27/finansu_krize.html
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
#2 tikra tiesa :D

seip dar panasiai yra ir Rusijoje , Baltarusijoje , Vengrijoje , Cekijoje , Estijoje ir taip toliau... bet aisku ne taip baisiai :D
tikrai ispudinga nuotrauka
Pokstininkas 5885    
Čia kaip Vokietijoje karo metu buvo : )
fucks 5885    
nu nafik :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
Mineralkė 100 limonu :) normaliai...
Ertruskas 5885    
kas is tos kruveles jei ji beverte :/
Ausryt 5885    
#6 Tai turėk kantrybės atsiras dar :D
mantukas182 5885    
nu, kur dabar tie komentatoriai sakantys: "kad man nors vieną tokią krūvelę.." :D
Ausryt 5885    
#4 Jo jo tapati ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
turbut tai salis, kur daugiausia pasaulyje milijonieriu ir ko gero milijardieriu;D
mantukas182 5885    
Zimbabvė, čia tiesa;]
Ausryt 5885    
Ten tai baisiai , pagal paskaičiavimus vietoj toletinio piepierio labiau apsimoka naudoti pinigus, negu už juos pirkti popieriaus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
Zimbabvė, berods. Jo tikrai, mum tik sėdėt ir tylėt ;D
Grįžti į viršų