patikėk, ne visiems...kau kas mokosi ir atsiskaitymų pilna, kai kas sunkiai dirba. džiaukis kol vaikas esi
Šiandien poilsio diena. - Kaip ir ryt, poryt ir.....
Anonimas
5100
Geras_Iksas
5100
www.youtube.com/watch?v=cVHkVZGYWJg
Anonimas
5100
Niekam cia neidomu..
Anonimas
5100
Susirask darbą, veltėdi.
|

