bet ji neturi ir papu :D
Jei neturi priešų, - vadinasi neturi charakterio.
Anonimas
5136
Anonimas
5436
neskieskit visi ;[
Anonimas
5436
O ji ryškiai neturi liemenuko.
Dimka
5436
buvo seip:)
Anonimas
5436
matyt demo autorius charakteri suranta tik kaip savybiu kurios erzina kitus visuma... jei moki rekaut ir brukt visiem savo nuomone dar nereiskia kad turi charakteri, o tas kuris sugeba retkarciais savo nuomone pasilaikyti sau dazniausiai yra daug labiau charakteringas uz ta rekaujanti.
Anonimas
5436
zmogus be logikos padare sita demo, charakteri turi visi. tik vieni normalus mokantys sutart, o kiti gnydos kurios dabar isivaizduos jog turi nerealu charakteri =D
Anonimas
5436
zmogus neturintis charakterio, tai tas kuris neturi savo nuomones.. o neturintis priesu, tesiog tas kuris gali suprasti kiekviena nuomone bet vistiek likti prie savo nuomenes be jokiu skandalu. kiek zmoniu tiek nuomoniu, kaip sakoma. ir man, pavizdziui visada idomu isklausyti kiekviena nuomone :)
zvp
5436
#8 Nuostabus charakteris yra utopija ;) mano manymu, tobulybė neegzistuoja ;)
Anonimas
5436
arba turi nuostabu charakteri, kuris leidzia netureti priesu.
astata
5436
jei neturi priesu-istekek.ir nepraejus ne septyneriems metams suzinosi,kad kai turi vyra-nebereikia ir priesu....
anonimas
5436
siaip cia gryna tiesa :) nes joks zmogus turedamas viena pastovia nuomone negali buti be priesu ar siaip jo neuztarianciu zmoniu :)
Anonimas
5436
CHADE ! ji gryzo :D
Pirmyn
5437
#2 kad ir kiek benuzudysi priesu tik dauges.
Anonimas
5437
Arba esi ciurka rasanti komentarus sitam puslapyje
NandP
5437
Arba esi pakankamai įtakingas juos visus nužudyti.
Hifive
5437
kas cia per chujnia?
|

