Gyvenimas toks trumpas - kad ne visiems suspėji jį sugadinti

2011.07.02 mecha
  • 101
8
gyvenimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
Pzdc kaip 2 vandens lasai panasi i mano kaimyne :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5469    
bet sau neskubek gadint
Nuotraukos nėra
Anonimas 5471    
ar tu gali kada nors baigt aiskint? Nevartokit tokiu ir tokiu zodziu, ka norim ta vartojam, niekas jugi neuzdraus.. ar neuzkis burnos..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5471    
Į Ingrida Martinkėnaitę panaši...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5471    
oj bliamba tai reikia paskubeti !
Tikruolis 5472    
#2 Piss in the face
Nuotraukos nėra
Anonimas 5472    
#1 Facepalm
Tikruolis 5472    
Gyventum amžinai, vistiek, nesugebėtum sugadinti VISIEMS! Neapkeliautum viso pasaulio, neišknaisiotum visų džiunglių. O net jei ir tai padarytum, nespėtum suktis, nes tuo jau tavo apieškotoje vietoje prisiveistų naujų žmonių.

ATPRASKIT VARTOTI ŽODŽIUS ,,VISIEMS", ,,NIEKAM", ,,VISI", ,,NIEKAS"
Grįžti į viršų