:}}
Rūkyti - tas pats kas šikti - Smirda, bet malonu
Sekretore
5359
Anonimas
5417
Rukyt nera malonu, tu tik save itikini, kad tau malonu. Nera tokio dalyko, kaip priklausomybe nuo nikotino. Yra tik priklausomybe nuo paties judesio, "rankos kilojimo". metes rukyt neturejau, ka veikt. Bet priprates suradau kitu izsiemimu :)
Anonimas
5465
Dieve, ko čia visi tokį burbulą keliat iš nieko? Akivaizdu, kad autorius pajuokaut mėgino ir jam gavosi, tačiau jūs čia apie vėžius ir kitokias šlykščias ligas pradėjot kalbėt. Jums trūksta optimizmo šiek tiek, bičiuliai.
Anonimas
5465
man tai sikt yra 3 kartus maloniau negu rukyt, rukau, bet nu rukymo negaliu lygint su sikimu, pasikus pajuntu tokia palaima, papurskiu oro gaivikliu ir smarve pavirsta gaiva, ir taip nejauciu po sikimo to sudo kvapo ir rankas nusiplauni ir ner dvoko, o vat parukius tj tik ir niuhini rankas ir galvoji, kada dings ta smarve ;/
Anonimas
5465
#4 rukant vezi
Anonimas
5465
sikant gemaroju gali pasigaut.
Anonimas
5465
tai jei smirda kaip gali but malonu?? :D
Anonimas
5465
bet sikdamas veziu nesusirgsi.
Anonimas
5465
:D nuzude :D
|

