Pilaitė - Vilniaus kebabų sostinė

2011.03.06 18:25 meelk
  • 66
16
kubiliau, kad, tu, paspringtum







Nuotraukos nėra
Anonimas 4901    
kebabai tikrai ten skanus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4935    
GERIAUSIA VIETA :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5131    
vava:) skaniausi is vis Yammi kebabai:) o piluose buvo pirmas taskas kur atsidare jie :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5135    
Bet Pilaitei pirmiau atsirado :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5135    
pashilu kebabai geriausi!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5137    
debilai, pašiluose tos pačios firmos kebabinė ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5428    
zymes geriau uz demo ;D
Nuotraukos nėra
meelk 5500    
#7 nu jo,tik ,kad kebabines keturios ;//.Bet geras spejimas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
Pashiluose BEST! :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
tigi cia bajeris ,kad tipo kebabu sostine ,o tik viena kebabine.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
pasilu skaniausi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
pasilai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Pashuose geriausi kebabai !! <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
žymos visiškai ne į temą, o jeigu galvojai, kad atrodys juokingai, klydai, vaikeli
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
siaip tai pasiluose kebabu centras.. bet kadangi tinklas tas pats tai ten irgi neblogi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
bet kaip db noreciau kebabo ir koldunu skrudintu:D
Grįžti į viršų