Juodaodžių muštynės naktį

2013.04.14 22:20 micius4
  • 1
7
Juodaodžių muštynės naktį







zvp 4821    
#6 Ačiū :) kodėl negalėtų visi lankytojai būti tokie, kaip Tu.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4821    
Aš nesuprantu, ar čia lankosi protiškai neįgalūs, kad jei pasakė, jog buvo, bet vis tiek nesupranta, kad tokia jau demo yra. Ir, kad "kuriant" reiktų pasitikrinti ar niekas neaplenkė:

www.demotyvacijos.lt/juodaodziu-mustynes-nakti-1562335.html
zvp 4821    
Atleisk, nelabai supratau apie ką Tu kalbi? Apie demo? Ar apie savo #2 komentarą? Ar..? Padėk man išsikapstyt iš keblios padėties ir paaiškink :)
Nuotraukos nėra
micius4 4821    
#3 Kas nesupranta juodo humoro, tai ne mano problemos :)
zvp 4821    
#2 Miciau, nereikia įsižeidinėt. O tuo labiau su manim kariaut pradėt :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4821    
Tai dziaukis.
zvp 4822    
Buvo
Grįžti į viršų