Geras ;D
Tėvai - Kada nors tu jiems atkeršysi...
Anonimas
5061
Anonimas
5469
sajanas :D
Anonimas
5672
#4 lol,ziaurus ka?
Anonimas
5673
luztu :D
Anonimas
5679
As uzaugsiu ir atkersysiu.
Anonimas
5680
:D
Dragon
5680
#4 :D
Anonimas
5680
#4 pavarei :D
Anonimas
5680
#3 dabar aisku kokio vaiko cia nuotrauka ;)))
Anonimas
5680
pydaras trink nx ta demotivacija balvonas ;]
Anonimas
5681
Nu joa , o vaiku tokiu pabut irgi faina butu?:D
Anonimas
5681
man tai kaiptik butu faina toki vaika vest :)
|

