Mmm... sueitu ;D
Gal varom dviračiais pasivažinėt? - Dabar supratau, kodėl tai yra populiariausias pavasario klausimas.
Anonimas
5118
Anonimas
5146
Pz ji tubula negaliu kokia dailute
Ignassin
5163
#4 Tai tikrai ne dėl to kad koją pakėlus matosi kas po sijonu :)
PonasVladas
5163
#3 nesutikciau ;D
Ignassin
5163
#2 Ne todėl Rėmas kitoks dėl to, kad dantų jos neišsimuštų :/
Anonimas
5163
todėl ir yra moteriški dviračiai kitokio rėmo...
kasiakas
5163
ajajai... :)
|

