Geriausias paaiškinimas, - kad blogis velniams nereikalingas.

2011.12.01 mikruske
  • 96
6
Geriausias paaiškinimas,







naktigonex 5320    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5320    
zaraza prie zarazos nelimpa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5320    
O kur pradingo tie kableliai, kurie pas tave turi buti?
Spameris 5320    
Net velnias jų neima.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5320    
Labiau negalejei nusisneket Zaraza...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5320    
O KODEL VISOKIE IDIOTAI SUKRUSTI BERASCIAI DELIOJA KABLELIUS TEN KUR JU VISAI NETURI BUTI?
Grįžti į viršų