:D
Geriausias paaiškinimas, - kad blogis velniams nereikalingas.
naktigonex
5321
Anonimas
5322
zaraza prie zarazos nelimpa :D
Anonimas
5322
O kur pradingo tie kableliai, kurie pas tave turi buti?
Spameris
5322
Net velnias jų neima.
Anonimas
5322
Labiau negalejei nusisneket Zaraza...
Anonimas
5322
O KODEL VISOKIE IDIOTAI SUKRUSTI BERASCIAI DELIOJA KABLELIUS TEN KUR JU VISAI NETURI BUTI?
|

