Idijotiska demotyvacija ...
Jei atsakėte „Taip“ - vadinas Jūs esate gėjus |
Jei atsakėte „Taip“ - vadinas Jūs esate gėjus
Anonimas
4990
Idijotiska demotyvacija ...
Anonimas
4990
#3 tu cia dar lankaisi? nesergi veziu kartais?
Anonimas
4991
#4 Nes jie gejai ?
TheMinDe
4991
nesupratau... kodel turetu zmones sakyt taip?
Geras_Iksas
4991
bl3t, prigawo... :(
Anonimas
4991
haha geras :D
Emma11956
5008
Gėjo? Wtf? Išmok rašyt...
|