Idijotiska demotyvacija ...
Jei atsakėte „Taip“ - vadinas Jūs esate gėjus |
Jei atsakėte „Taip“ - vadinas Jūs esate gėjus
Anonimas
4991
Idijotiska demotyvacija ...
Anonimas
4992
#3 tu cia dar lankaisi? nesergi veziu kartais?
Anonimas
4992
#4 Nes jie gejai ?
TheMinDe
4992
nesupratau... kodel turetu zmones sakyt taip?
Geras_Iksas
4992
bl3t, prigawo... :(
Anonimas
4992
haha geras :D
Emma11956
5009
Gėjo? Wtf? Išmok rašyt...
|