Kaip suprast, - „nėra jokio Kalėdų senelio“?

2011.12.25 mikruske
  • 98
5
Kaip suprast,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5296    
nu taip ir suprask
Nuotraukos nėra
Anonimas 5296    
Taip pat nera jokio Dievo, bet jus to nesuzinosit iki mirties.
FlowerPower 5296    
Nu šiaip per anksti šitam vaikučiui sužinoti liūdną realybę. :x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5296    
:((((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5297    
Kokia nuostabi:)
Grįžti į viršų