antroj foto matosi kad ne 2012. taigi dar saulute parduotuve buv
Pirmos grupės invalidas - Diagnozė: Nepagydomas.
Anonimas
5008
Anonimas
5009
Neigalusis nebutinai turi buti ant ratuku..omg. Invaliduma zmogus gali gaut, jei serga cukralige ir panasiai..o jie tai nesedi ratukuose.
Anonimas
5010
Tai kad vietu simtakart daugiau yra nei tu invalidu blt... Prie parduotuviu po 20 vietu invalidam nors sustoja 2 tikri invalidai per diena...
dewaperang
5010
#1 Aišku, kad gaila, nes tai yra vieta skirta neįgaliesiems. Kai būsi invalidas (to tikrai niekam nelinkėčiau) galėsi ropot kilometrą iki parduotuvės, nes tau negaila!
Vodka_ID
5010
Ar jum gaila? Kur nori ten ir stato.
|

