Taip elgiasi mano šeima - Kai pas mane ateina mano naujas vaikinas

2010.12.09 mirab
  • 128
34
adamsu, seimynele







Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
O kas tas lokajus jūsų šeimoj? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
#1 Multi kill
GraffitiXIX 5631    
:D Prikolas, teisingas prikolas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#1 Koks taiklus pastebėjimas :) matau, iš karto supratai reikalo esmę ir įžvelgei prasmę. Dešim balų!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
#1 zudantas krc..:D Biski taip uzstume ant saves to nesuprasdamas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
#1 :D:D:D
Nuotraukos nėra
Nts 5669    
#1 Killing ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5676    
#1 :D
Nyctereutes 5677    
#15 Nematau čia nieko blogo, juk iš pradžių žmogus gali atrodyti visai nieko, bet vėliau paaiškėja, kad nieko neišeis. Ir kuo mergina protingesnė, tuo mažiau jai laiko reikia įvertinti vaikinui. Susipažįsti-sudomina-padraugauji-supranti, kad ne tas-palieki.
Kas dėl populiarumo, tai jei mergina nepopuliari, kitą kandidatą susiras po kokio pusmečio, o jei populiari, tai vos vieną palieka, naujas gerbėjas atsiranda.
O tavo klausimas "kam draugauti, jei nemyli?" man atrodo absurdiškas. Juk pamilstama būtent draugaujant, iš pradžių būna tik susidomėjimas.
#25 Nebuvo ji kūrva, nes su absoliučia dauguma vaikinų išsiskirdavo jiems dar nedavusi (o nekalta kūrva - nelabai įmanomas dalykas). Ir dabar yra labai patenkinta, kad taip intensyviai rinkosi, nes su galutiniu pasirinkimu jau 23 metus laimingai gyvena ir dar neatsibodo.
Nuotraukos nėra
Milk.buckeT 5677    
#14 Mldc, kad prisipazisti, kad tavo motina kurva buvo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
#1 Captain combo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
#1 #18 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
#1 :D
EMOtyvacija 5678    
ne apie tave :) apie demo autoriu
anonimas 5678    
#18 dabar is naujo perskaityk mano komentara (jei cia apie mane)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
Todėl neverta vedziotis į namus vaikinų.
EMOtyvacija 5678    
kur nesielgs kai ju vienturtis sunus namo parsiveda savo bachura..
anonimas 5678    
oi bl atsimenu kai pana mane parsivede pas save i namus tai visa jos seima i viena kruva sustojo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
tai tu durne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
#14 normalu? Jei mergina keičia vaikinus kas mėnesį ar dažniau, rimtos ja laikyti tiesiog negalima. Ir tuo labiau, jei nemyli, kam draugauti? Prie ko čia populiarumas? Tai tu nori pasakyt, mergina keičia vaikiną dėl populiarumo ar dėl to, kad nepopuliaru būti su vienu ilgiau? Vaikiškai vaikų žaidimai. ;))
Nyctereutes 5678    
#10, o ką, normalu, jei mergina populiari, bet ganėtinai išranki. Mano mama savo laiku kažkur tokiu dažniu vaikinus ir keisdavo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
#1 :D cia nuotrauka dar :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
turbut visu humoro jausmas kaip pirmo pakomentavusio, nulinis...
tai vaat
Laurucea 5678    
#10 Amm... nemanau, tiesiog kad ir tas pirmas vaikinas, jis bus naujas šeimai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
"naujas vaikinas" suprask taip, kad atsivedi po naują kas kokį mėnesį
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
sudas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
#1 Pavare :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
pirmas komentaras tikrai geresnis uz demotyvacija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
#1 Zudikas;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
#1 geras pastebejimas ;D
Nuotraukos nėra
ezkimo 5678    
#1 best komentaras! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
#1 :D
la894 5678    
#1 :D prajuokinai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
tipo stovi vienoj kruvoj?
Grįžti į viršų