:D
Kodėl tu visada man parašai - kai jau būnu susitaikiusi, kad vilties nėra?
Anonimas
5484
Anonimas
5589
#18 :D
Anonimas
5727
nes tu duhe
Anonimas
5727
cia smirda vietnamiecio badaujanciais vaikais
Anonimas
5727
Kas cia per iskamsa nx istrynkit sita nelaime nes smirda padvesusiu pauksciu.
Anonimas
5727
cia gandonas ne demotyvacija
Anonimas
5727
+5
Anonimas
5728
Patirtis byloja - teisybė.
Anonimas
5728
Teisybė....
Anonimas
5729
: ))*
Anonimas
5729
omg.. teko patirt.. lbai teisingai pasakyta...
Anonimas
5729
''Tam kad iziebti vilti isnaujo''
Anonimas
5729
nekenciu telefonu butu laiskai tai kol gautum laiska jau butum su kitu arba pasikorusi :D
Anonimas
5729
Vau, kazkas paziurejo twilighta :/
Anonimas
5729
Man buvo, tik atvirksciai. Ji man raso, kai jau galvoju viskas
Anonimas
5729
man patiko (y)
Pykciurna
5729
toks dėsnis.
Anonimas
5729
uztenka jau tu EMOtyvaciju
lejila
5729
Pritariu gitarai, vemt verčia, o dar save vadina "prikolų" puslapiu
Anonimas
5729
...nes mane negyvai uzpiso tavo kuriamos deEMOtyvacijos.
|

