Kodėl tu visada man parašai - kai jau būnu susitaikiusi, kad vilties nėra?

2010.10.18 miram
  • 296
20
meile,nelaiminga, meile,draugyste







Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
#18 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
nes tu duhe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
cia smirda vietnamiecio badaujanciais vaikais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Kas cia per iskamsa nx istrynkit sita nelaime nes smirda padvesusiu pauksciu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
cia gandonas ne demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
+5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Patirtis byloja - teisybė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Teisybė....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
: ))*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
omg.. teko patirt.. lbai teisingai pasakyta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
''Tam kad iziebti vilti isnaujo''
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
nekenciu telefonu butu laiskai tai kol gautum laiska jau butum su kitu arba pasikorusi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Vau, kazkas paziurejo twilighta :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Man buvo, tik atvirksciai. Ji man raso, kai jau galvoju viskas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
man patiko (y)
Pykciurna 5729    
toks dėsnis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
uztenka jau tu EMOtyvaciju
Nuotraukos nėra
lejila 5729    
Pritariu gitarai, vemt verčia, o dar save vadina "prikolų" puslapiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
...nes mane negyvai uzpiso tavo kuriamos deEMOtyvacijos.
Grįžti į viršų