Maistas - Nebutina valgiti galima ir nuryti

2010.05.30 12:01 miskinis
  • 3
6
Maistas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
Sugadino apetita.. :(
varna 5868    
nu kad ten tarp makaronų kažkokie tarakonai....fui
hoho 5868    
geriau kramtyti.galima uzspringti jei nekramtai,nelabai butu malonu uzspringti ar ne?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Kai dedat demotyvacijas tai bent lietuviškai pramokit.
Hug 5868    
#1 Eik tu, ane? ;oo
nenumirk tik.
varna 5868    
oi blyyyynnn.......ffffffuuuiii.........
tuoj apsivemsiu...šlykštu :s
Grįžti į viršų