Akcija - Maxima gali parduoti bet ką!

2010.03.24 mlipeika
  • 133
10
maxima,akcija







Nuotraukos nėra
Anonimas 4622    
kamė kad pastatas senukų, maxima net neprižiūri iš išorės jo. Apsišviesk prieš kurdamas pievas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
O geras Ignalina cia xD
nu joa , tokie stebuklai tik pas mus randas ;D
Nuotraukos nėra
Mantela 5858    
taip ce Ignalina tik ce taip gali but :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
#6 Reiks nueiti ir patikrinti, rytoj pasakysiu ar čia Ignalina :). Nors manau visai tikėtina, čia visko būna }:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
haha, manau čia Ignalina ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
Senukai stovėjimo aikštelę pardavė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
senukai pisa maxima, nes jie ant virsaus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
Cia ant tos raudonos juostos uzrasyta "akcija" :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
Nelabai suprantu as sito
wwestas 5934    
Čia panašiai kaip pas mane darbe. Sako "Matot šitą patalpą? Ji yra mūsų pastate, bet jau nebėra mūsų nuosavybė. Pasistenkite, kad nieko nepamatyčiau ten vaikštinėjant" :D
Grįžti į viršų