LSD ir visi laimingi
Ne retai kiekvienam - iš mūsų jų reikėtų..
Anonimas
5547
Anonimas
5581
nu, čia gi paprasčiausia laimė saldainių pavidalu , ne jokios ecstazy gi . :D kartais prireiktų, žinoma. :))
Anonimas
5585
o ten sudeta daug ivairiausiu saldainiu... stai ir happy pils!
NandP
5585
Jo ecstazy reklama xD
Anonimas
5585
5HTP
AlusDraugas
5585
Taigi yra narkotikai ;P
Anonimas
5586
#5 laime sukelia bet ji buna laikina
Akvile
5586
Yep, iš narkotikų nieko gero, tik priklausomybė :)
a7x
5586
Laimės nesuteikia toks dalykas :) Bet priklausomybė garantuota :)
Anonimas
5586
reikėtų
Anonimas
5586
Dar būtų gerai išmokti rašyti be klaidų . . .
Krakmolas
5586
O man ir be ju linksma. :D
kristal
5586
Kažkaip nelabai ji man...
|

