#10 Pritariu tau. Kiekviena nepamirsdama savojo neliais jo telefonui likti su jos nuotrauka telefono fone. Daug mieliau buna, kai issiemus telefona pamatai, jog esi kazkam reikalingas.
Daugumos vaikinų kasdienybė - Jei pirmas neparašysi merginai, telefonas tylės amžinai..
Misteris Edas
5226
Anonimas
5421
::D:D:D: noobai. ismokit graziai atrodyt
Anonimas
5421
Nesamonė...čia abipusis mąstymas toks - Nerašysiu jam nes sutrugdysiu, o bičai mąsto: nerašysiu jai nes sutrugdysiu...jetau.imi ir rašai.....aišku kai vienas asmui dažniau rodo dėmesį negu kitas tai nervina.tada tiesiog reikia susimastysi ir paklausti tiesiai šviesiai ar erzina.
gitaristas
5422
jei merga nerašo vadinas nereikalingas, o jei norės bendraut tai ir paskambins
Anonimas
5422
#8 va va va
Anonimas
5422
Nu tai mergina normali parasys ir pirma, o ten kitos su trukumais bijo likti kvailes vietoj, nors cia tik ju pasiteisinimas. Isvis jeigu bernas neapsidziaugia, jog jam paraso mergina, tai jis gejus.
Anonimas
5422
Principai neleidzia, kad ir kaip tai durnai skamba :D
Anonimas
5422
čystai
Anonimas
5422
mano wisada tyli ir man px
saras09
5422
Pirmos nesiryžta nei parašyti, nei paskambinti ;D
Spartasaurus
5422
reikia paskambint o ne parasyt :D
Sylon
5422
buna taip..
candy
5422
Tauo ir turi buti.
|

