Įdomu pasidarė, - Ar pasveikino kas nors Kedžio dukrą su moters diena?

2012.03.09 16:44 mnkatastrofa
  • 6
9
Įdomu pasidarė,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5222    
Bet pagalvokit, dabar be pykčių - kai demotyvacija su "pedobear" ir šiaip maža mergyte - juokinga jums. Bet tik užsimenama apie Kedžio vaiką - jūs tiesiog išdurnėjat. Kas jums? get a life. Vadinas jums iš tikrųjų vaikai nerūpi, jūs tiesiog kedžio fanatikai. Nu kaip, kad musulmonai - talibai. Grynai. fu.
mnkatastrofa 5222    
Nx lendat cia jei juodo humoro nesuprantat
Rendolfas 5223    
#6 Medalį tau už komentarą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
ko nejuokaut apie tai, kai jie patys 3metus issipisineja is to vaiko
Rendolfas 5223    
Parašė postą išgirdę iš vieno žmogaus, ot genijai!
Tomax 5223    
Paskaitė postą ir sukūrė demotyvaciją..
Tiesiog genijai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
ne tokiais dalykais juokaut.. idiotai...
Nuotraukos nėra
nngh 5223    
Juodut juodutėlis
molotovas 5223    
:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO lopai ble
Grįžti į viršų