Jei gyvenime nerizikuoji, - vadinasi esi nusprendęs daugiau netobulėti.
|
Jei gyvenime nerizikuoji, - vadinasi esi nusprendęs daugiau netobulėti.
|
Šeip ištikro nelabai logiška demotyvacija, nes taip išeina kas eina į kazino ir viską pralošia grįžta namo jau beveik tobuli?
Kad ir pavyzdziui - narkotikai. :) Tobulejimas? Ne. Todel manau, kad si demo nera teisinga. :)