ispradziu galvojau kad bus BUU
Juk žmogui reik tiek nedaug, - Kad jo diena praskaidrėtu.
Anonimas
4836
Anonimas
5264
letai krauna
Agnyt
5356
O Dzonas Lokas. <3 Toks nearealus tas serialas. Cia tas kompas kur reikedavo suvest 4 8 15 16 23 42. : DDDDDDDDDDDDD
Anonimas
5588
blt prajuokina tas pokemons ir mane
Anonimas
5606
cia geras xD
NandP
5610
Tagi jam reikia tiek nedaug, tik normalus interneto xD
Anonimas
5612
Man buvo taip pat kaip tam čiuvui fotkėj, žiūrint šitą foto xD
Anonimas
5612
:D POKEMON :D Slow kazkoks cia :)
Anonimas
5612
DINGE!!! :D LOST FTW
Anonimas
5613
:)
kietiakas
5613
ziek begemots :D
Anonimas
5613
Slowpoke FTW
gretagreat28
5613
pralinksmino :D
Anonimas
5613
#2 Bet kaip jaustis kai visus sezonus Dzonas buvu megstamiausiai ir gale jis buvo ne jis? :////
Anonimas
5614
Pokemon FTW!
Anonimas
5614
Visi pokemonų fanai susirinko...
Anonimas
5614
#2 jai tavo tai nestumt? :D . jo siaip mldc jis :))
Anonimas
5614
#2 John we need get beck to the island :D bet man tai faradejus geresnis
Anonimas
5614
Paint visagalis
Brainshiver
5614
Nestumkit ant Dzono Loko :D Jis mano favorite Lost character :D
Anonimas
5614
slowpoke!
|

