Nesikankink dėl medalio, - Bet verta kovot ligi galo dėl savo garbės,

2011.09.14 22:55 muhahahha
  • 5
1
apsiverkiau, kad, pralaimejom,



Nuotraukos nėra
Anonimas 5395    
o nx toliau zaist?
Grįžti į viršų