Kas benutiktų...

2011.08.20 23:55 n-e-s-w-a-r-b-u
  • 4
4
Kas benutiktų...







n-e-s-w-a-r-b-u 5419    
siuo atveju, ne antrasteje esme
Punceka 5420    
Mąstyk antraštę iš naujo, su tokia net ir į seimą nepakliūtum.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
Visada geriau aksciau negu veliau, tuo paciu geriau veliau negu niekad :)
zvp 5420    
Antraštė nieko verta
Grįžti į viršų