Pirmoji pasaulyje asmenukė - Su selfiestick

2015.07.11 ne2rnas
  • 15
7
selfiestick,selfie,asmenuke






Nuotraukos nėra
Anonimas 3996    
#3 Sako angelų... 5-6 klasėj istorijos pamokos prasidės, galėsi apsišviest.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4001    
#4 Tamsta hyperrealistas visai humoro jausmo neturit... :D
Nuotraukos nėra
WarSeal 4002    
#3 Cia gi Lietuvos-Lenkijos sparnuotieji husarai
Nuotraukos nėra
Anonimas 4003    
Tais laikais telefonų nebuvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 4004    
Tais laikais nebuvo.... tokiu laiku su angelais ant zirgu aplamai nebuvo xD Aisku gal ten apranga xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 4004    
Cha negali būt :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 4004    
tikrai negali būti, nes tai laikais telefonai buvo be kamerų jai ka:):)
Grįžti į viršų