#3 Sako angelų... 5-6 klasėj istorijos pamokos prasidės, galėsi apsišviest.
Pirmoji pasaulyje asmenukė - Su selfiestick
Anonimas
3996
Anonimas
4001
#4 Tamsta hyperrealistas visai humoro jausmo neturit... :D
WarSeal
4002
#3 Cia gi Lietuvos-Lenkijos sparnuotieji husarai
Anonimas
4003
Tais laikais telefonų nebuvo
Anonimas
4004
Tais laikais nebuvo.... tokiu laiku su angelais ant zirgu aplamai nebuvo xD Aisku gal ten apranga xD
Anonimas
4004
Cha negali būt :O
Anonimas
4004
tikrai negali būti, nes tai laikais telefonai buvo be kamerų jai ka:):)
|

