Cia dar grazuole palyginus su Londono :D
Tas jausmas, kai net Akropolio eglutė - Gražesnė už Šiaulių eglę
Anonimas
3839
Anonimas
3854
akropolio nemaciau, bet saules mieste tikrai grazesne;D
Anonimas
3855
man tai ne konkuravime esmė, niekada šiaulių eglė neprilygs vilniaus ar kauno eglei bet tai nereiškia kad galima statyt betkokią negražią egle dėl pliuso kad tik pastatyt kažką
Anonimas
3855
Nu dafuk, žmonės, ar jūs daugiau problemų gyvenime neturit apart eglučių konkuravimo? juokingai graudu
Anonimas
3855
gėda šiauliams daro su tokia egle. šakų trūksta viršūnės irgi nėra normalios forma irgi kreiva šleiva. pastatytų tokia kaip prie akropolio bent gražu būtų.
Anonimas
3855
Nėra lėšų :)
Anonimas
3855
kas per b...s? :D
Anonimas
3855
ir dar kreiva :D
|

