Virtualusis bendravimas - Niekada nepakeis realaus bendravimo

2010.06.03 nemadoj
  • 67
14
Virtualusis bendravimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
man tai nelb butu malonu kist ranka po sijonu o ten rast "kaubureli" ... ;D
nemadoj 5854    
Negalėjau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
Prie tokios fotkes galejai kazka originalesnio prirasyt.. :)
nemadoj 5859    
#8 čia perkeltine prasme;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
Omg. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
:D
Tairis 5861    
Kad jau senai pakeite :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
#1 na nzn, manes nedomina bet apie koki tu ishkrypima kalbi, gal tiesiog tu esi super senamadishku paaziuru ir krikscione... kaip tu prie pc sedi taigi cia velnio ishradimas eik sudegink ant lauzo xD kaimiete ar kaimietis...
varna 5863    
#4 vat čia tai gerulis xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
dar ant klavieturos stanika galejo uzdet ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
šaltoj auditorijoj kitokio apipavidalinimo toks būtų pats tas. kažin šitas turi funkciją periodiškai per mėnesį apkruvinti ranką?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
pz ;((((
valkata 5864    
pzdc :D :D
varna 5865    
kokio lygio iškrypimas turi būt darant to kias nesąmones
Grįžti į viršų