man tai nelb butu malonu kist ranka po sijonu o ten rast "kaubureli" ... ;D
Virtualusis bendravimas - Niekada nepakeis realaus bendravimo
Anonimas
5824
Anonimas
5857
Prie tokios fotkes galejai kazka originalesnio prirasyt.. :)
Anonimas
5859
Omg. ;D
Anonimas
5860
:D
Tairis
5861
Kad jau senai pakeite :D
Anonimas
5862
#1 na nzn, manes nedomina bet apie koki tu ishkrypima kalbi, gal tiesiog tu esi super senamadishku paaziuru ir krikscione... kaip tu prie pc sedi taigi cia velnio ishradimas eik sudegink ant lauzo xD kaimiete ar kaimietis...
varna
5862
#4 vat čia tai gerulis xD
Anonimas
5863
dar ant klavieturos stanika galejo uzdet ;D
Anonimas
5864
šaltoj auditorijoj kitokio apipavidalinimo toks būtų pats tas. kažin šitas turi funkciją periodiškai per mėnesį apkruvinti ranką?
Anonimas
5864
pz ;((((
valkata
5864
pzdc :D :D
varna
5865
kokio lygio iškrypimas turi būt darant to kias nesąmones
|

