Daktarai - jie tvirtino, kad bus mergaitė...

2010.06.24 nemo
  • 107
69
daktarai,gimdymas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
nu jooo
is kur tokiose saitose tiek nesubrendeliu.
su savo bybikais
Nuotraukos nėra
dziuvyte 5773    
ir visi vyrai kazkada buvo jauni 13 metu taip atrode svelniais vaikiskais veido bruozais , tas bieberis kai uzauks tikrai bus grazus baxuras pamatysit ;D
Nuotraukos nėra
dziuvyte 5773    
nu bet rimtai prie ko ce bieberis ? ;D visi vyrai kazkada buvo jauni balsai buvo ploni nes tik nuo kazkiek metu pradeda balsas storet taip kad patys stumiat ant savo vaikystes ;D daunai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
nepagaunu..........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
#1 krc. : DDDD
Nuotraukos nėra
helldude 5821    
Mano tevai kai laukesi broliuko irgi buvo ispeti kad bus "mergaite", bet galu gale viskas isejo gerai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
1# :D nužudė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
#1 OMFG :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
#1 zudikas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
#1 nužudė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
#1 Zudo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
Tikra tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
#55 Pritariu. ; )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
#31 Nu jau čia tai paklausei. xD aišku, kad ne. :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
nemanau kad jam pasiseke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
blt ko jūs ant jo stumiat ? ką jis jum blt padarė,kad tjp stumiat????? pavydit kažko pasiekusiam vaikinukui.
graffitis 5843    
nu jo cia ziaurus fail butu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
Pirmas komentaras;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
nuzude #24 . :D
Wawe 5843    
hibridas BYberis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
:D rekorda sumusiau del palaikymo ciuju ? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
#11 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
bieber she male O.o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
# žudikas..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
#31 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
#1 Bieberis :D Žmogaus, tu mldc. :D****
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
O Gime Bieber'is..;D xD
Pz kaip juokinga..;((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
Gruzas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
Mldc 1# Bet ne Byberis o Jonas Bebras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
bieneris turi byby!
vikangel 5845    
Daktarai irgi klysta. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
nežinau kelintą kartą pakartosiu, bet #1 taiklus buvo :D
kaip visad - komentarai kietesni už demo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
#1 nesveikai cia. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
priciom bieber tas.. vienuzodziu ;9
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
#33 o kas tas?
amusement 5845    
? xD cia tas pats kaip petro nznot ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
is tokyo hotel?
hoho 5846    
#29 Justin Bieber dainininkas mergaite...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
kas tas bieberis? xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
#1 Nužudė ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
#26 arba suveikė bandos jausmas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
24 komentarai ir visi dziaugiasi pirmu, itartina kazkaip :D stobaliai vienas ir tas pats cia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
Bieberis.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
nužudė su Bieberiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimin1s 5846    
Reiketu pakeist demo i
- Daktai sake, kad gims mergaite...
...o gime Bieber'is arba kaip nors panasiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
#1 xD
kramtuske 5846    
Geras :D
Dvi 5846    
#1 spaudziu desine!
(50-69)
Grįžti į viršų