Santykiai.. - visada reiškia laisvės apribojimą

2010.01.18 nemo
  • 138
3
santykiai,laisves, apribojimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5998    
Kaip pataikyta i minti. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6001    
Būtent>>
Maya 6001    
Kaip pasake didysis Sopenhaueris - Kas nemėgsta vienatvės, tas nemėgsta ir laisvės, nes tik būdamas vienas žmogus yra laisvas.
Grįžti į viršų