Mano kaimyne turi toki suni, tai labai grazus suo! ;p tik pas mano kaimynes suny tokios labai melynos akys (:
Vienintelė - kuri neatsisakė su manim pasivaikščioti
Anonimas
5663
Anonimas
5732
#7 ziauru ;D
Anonimas
5740
...ir tai tik todel, kad baisiai myzt norejo. :D
Anonimas
5779
Geras sitas
Anonimas
5797
#3 Tas suo dauk kartu uz tave protingesnis vaikeli mielas
Anonimas
5836
tiesa. tik ne visi ją pastebi.
Anonimas
5855
ka zn cia sou monstra bega kai drablys storas krc...
Anonimas
5943
prisiminiau anekdota: ,,uzkabino Onutei tevai ant kaklo kotleta,bent suniukai pazais.'' ;D O jei rimtai tai geri tie šunys,visada nori pasivaikščioti, net kai tu nenori. :)
Anonimas
5943
ir daugiau nebegryžo
|

