Yra tokių dalykų... - kuriuos galima padaryti tik vieną kartą gyvenime

2010.03.22 nemo
  • 231
20
Yra tokių dalykų...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
Kietai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
#16 susidegink. Vamzdiec, žiūrau nesvarbu, ar tai būtų pieštas dalykas, ar tai būtų tiesiog koks vaizdas, ar dar kas nors vistiek "ce fotoshopas"... Nu matom jofana kad čia tas tavo fotošopas (jei jis čia yra) po perkūnais. Užknisa tokie komentatoriai etatiniai....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
pasikti ir padegti ?
mask 5854    
#16 nu tj kas kad fotoshopas/?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
fotohsopas ir nera cia ka diskutuoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
:D
mask 5863    
blet to lokio akys tj pz :D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Im_just_sayin 5872    
Dievaži, kaip nuliūdino barbarizmo 'roža' paplitimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
pati roza labiau prajuokino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
joa. veido ishrashia, lyg tuoj pasakys what the $%^& man? ;D
chzarija 5890    
;]
Melly. 5894    
Roža kuri praneša " tai buvo paskutinis tavo veiksmas " ... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
Roža mždg: "WTF JUST HAPPENED?!" xD Neįkainojama xD
AnimeShifter 5921    
#5 'Cause he beats bears
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
chuck norris wuzz here :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
#3 Vargu ar tu nustumsi ta meska :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
Dar galima nustumt mešką, arba pačiam šokt nuo šito kalno :D
cloudmaker 5940    
Kažkur buvo stripsnis 'paskutinė nuotrauka'. Tai va - geras - viena iš tokių ;D
Grįžti į viršų