Mokytis niekada nevėlu. - Tik kartais beviltiška.

2010.11.16 nezinomoji
  • 256
6
mokytis,sunku,beviltiska,knygos







nezinomoji 5637    
kas paveiksliuką pakeitė? ;oo
kiki17 5701    
#3 tikrai ne tame esme, mokslas dar nevikas, svarbu astru liezuvi turet ir but blm drasiam, kaip smoriginui;]]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
#3 Kaip tu ane ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
nu tai paskui galesit kauno svaroj dirbt
gretagreat28 5701    
Like..
reiktu pradet mokytis, bet tingiu :D
Nuotraukos nėra
prikolas 5701    
as tai tng mokitis bbd :D
Grįžti į viršų