Eina nx, ta paauglyste. Per ja nervai nelaike.
Paauglystė - tai laikotarpis, - kai jauti vieną, galvoji kitaip, o darai trečiaip.
Mr.Troll
5316
naktigonex
5316
Trečiaip.. :D
Anonimas
5316
Koks mažas peiliukas... Turbūt bulvėm skust...
Anonimas
5316
trečiaip.. :D nera net tokio žodžio :D fail
Anonimas
5316
Jei proto nera tai taip....
|

